این کتاب های شیک کودکانه، مهربانی را مد می کنند

مگان هس که در تراس هتل Le Bristol، در وسط پشت بام های پاریس نشسته بود، یک موش سفید کوچک را دید که سرش را در آن سوی مسیر بیرون آورده بود. این زمانی بود که داغ ترین کتاب کودک جهان متولد شد.

این کتاب، کلاریس: شیک ترین موش پاریس، داستان یک موش سفید کوچک را روایت می کند که در تپه های فرانسه زندگی می کند و رویای پاریس و تمام سبک های افسانه ای آنجا را در سر می پروراند. این مفهومی است که به ارگانیک‌ترین شکل ممکن آغاز شد: هس می‌گوید: «من فقط آنجا نشسته بودم و قهوه می‌خوردم و فکر می‌کردم، این خیلی خنده‌دار است. «تصور کنید که این موش کوچولو در زیباترین خیابان پاریس زندگی می‌کند، همین پایین یکی از بهترین نانوایی‌ها، بهترین نانوایی‌ها، در پاریس وجود دارد. و یک مغازه پنیر فروشی دو در پایین وجود دارد. پنیری را تصور کنید که این موش کوچولو در خیابان درست روبروی این مغازه پنیر فروشی پیدا کرده است.

سال 2017 بود. هس بلافاصله این ایده را به سردبیرش ارائه کرد.

علاقه اصلی کلاریس طراحی مد است. | منبع: کلاریس موش

هس قبلاً یک ویراستار داشت زیرا قبل از اینکه خالق و سرپرست کلاریس شود، به طور گسترده به عنوان یک تصویرگر مد تحسین شده کار می کرد (و هنوز هم کار می کند). تصویرسازی‌های او کمپین‌هایی را برای برندهای مد لوکس مانند لویی ویتون و تیفانی و شرکت زیبا کرده است و او پرتره‌هایی را برای نمادها و مؤسساتی مانند میشل اوباما و نمایشگاه غرور. شکست بزرگ او در سال 2006 اتفاق افتاد، زمانی که کندیس بوشنل به هس مأموریت داد تا روی جلد کتابش تصویرگری کند. جنسیت و شهر

این داستان معمولی از یک نویسنده کتاب کودک نیست. با این حال، تخصص او در تصویرسازی مد، انجام داد او می‌گوید: «پس از چندین سال تصویرسازی برای برندهای لوکس و تصویرگری برای بسیاری از هفته‌های مد و مواردی از این دست، شروع به کار بر روی کتاب‌های مد کردم که نه برای کودکان، بلکه برای بزرگسالان بود. گفت. این کتاب ها شامل بیوگرافی مد نام های بزرگی مانند گریس کلی و کریستین دیور و همچنین کتاب های طراحی داخلی مصور و راهنمای سفر می شود.

  اسباب بازی هایی برای درمان تب کابین در روز بزرگ کانکتیکات

نویسنده کلاریس، مگان هس | منبع: کلاریس موش

از طریق این کتاب های مد بزرگسالان، هس به ویراستاری رسید که یک بار از او پرسید که آیا هرگز به نوشتن کتابی برای کودکان فکر می کند.

«پیدا ، چیزی که دوستش داشته باشم واقعاً سخت بود، زیرا کار روی کتاب آنقدر کار است که می‌دانستم نمی‌توانم شخصیت یا کتاب کودک را انتخاب کنم، مگر اینکه چیزی باشد که برایم جذاب باشد. من واقعاً به آن علاقه دارم. ،” او گفت. گفت. یک لحظه هس گیج شد، سپس موش کوچک سفید را در پاریس دید. «کلاریس از اینجا شروع کرد. و سپس اولین کتاب در سال 2018 منتشر شد و … من در حال حاضر، به معنای واقعی کلمه، امروز، روی کتاب هشتم کار می کنم.

کلاریس به چندین منطقه اروپایی سفر کرده است. | منبع: کلاریس موش

کتاب اول، کلاریس: شیک ترین موش پاریس، داستان منشأ موش است و زمینه را ایجاد می کند: کلاریس به دلیل شجاعت و مهربانی اش، دوستی اش با یک گربه خونه دار و یک جفت قورباغه دمدمی مزاج، و به خاطر عشقش به طراحی و راه رفتن با سگ ها شناخته می شود. روشی عجیب. او در خانواده‌ای پر زرق و برق زندگی می‌کند که دخترش، The Brat، همیشه تهدید می‌کند که در رژه کلاریس باران ببارد.

سری کلاریس که در سراسر صفحات با شکوفایی افسانه‌ای شکوفا می‌شود، در حالی که تداعی کننده الویز کتاب ها و ستون فقرات آن مد و دوستی است. کلاریس جرأت می‌کند در شهرهای افسانه‌ای اروپای غربی و آمریکای شمالی کارهای محبت آمیز انجام دهد که همگی توسط دست نسبتاً عالی هس زنده شده است.

او می گوید: «من سبک طراحی دارم که در طول زمان تکامل یافته است. “و خنده دار است، هر بار که دانش آموزان را ملاقات می کنم یا آنها به من می گویند، چگونه می توانند سبک طراحی خود را پیدا کنند؟ من همیشه می گویم: “اگر به کشیدن ادامه دهید، سبک شما را پیدا می کند.” » بنابراین سبک من همان است (مانند پاک ، کتاب)، اما فکر می‌کنم چون کتاب کودک است، بر اساس چیزی است که بر کودکان تأثیر می‌گذارد. بنابراین احتمالاً کمی رنگارنگ تر از کتاب های دیگر من است.

  پینو // توکیو توسط Fools Paradise

نگاهی به صفحات تأیید می کند که زیبایی شناسی نیز هرگز دور از ذهن او نیست، زیرا هر کتاب به یک پالت رنگی در نظر گرفته شده است. او می‌گوید: «من دوست ندارم همه کتاب‌ها فقط چند رنگ باشند. “بعضی از آنها کاملاً رنگارنگ هستند، اما من یک کریسمس (کتاب) دارم که در آن او به نیویورک می رود به نام پرواز تعطیلات. او یک ماجراجویی کریسمس دارد و من سختگیر بودم که پالت رنگ تماما قرمز باشد. رنگ های کریسمس، قرمز، سبز، طلایی، ،، کل کتاب. هیچ رنگ صورتی در آن وجود ندارد.

کلاریس تاکنون به میلان، لندن و ریویرای فرانسه سفر کرده است. اما ایستگاه مورد علاقه هس ممکن است فائو شوارتز در نیویورک باشد.

فائو فروشگاه کودکان مورد علاقه من در جهان است. هیچ چیز شبیه آن وجود ندارد، “او گفت. در فوریه 2023، کلاریس یک کتاب نسخه ویژه را روانه بازار کرد: کلاریس در نیویورک کجاست! با فائو شوارتز. این کتاب انحطاط‌آمیز، مناسب برای میزهای قهوه‌خوری والدین شیک پوش، یک داستان تحقیقاتی با روی جلد ویژه و موضوع فائو است، به‌علاوه توقف در مناظر مدرن شهر، مانند پارک مرکزی، برگدورف گودمن و موزه هنر متروپولیتن.

این کتاب همراه با خط توسعه یافته Claris که شامل اسباب بازی های مخمل دار (محصول کلاریس مورد علاقه هس) و لوازم جانبی است، در FAO Schwarz در نیویورک عرضه شد و تنها جایی برای خرید مجموعه کامل کتاب ها و محصولات Claris باقی مانده است. او می‌گوید: «و آن‌ها هنوز نمی‌دانند که من چقدر هیجان‌زده بودم. “آنها فکر می کنند من فکر می کنم عالی بود، اما واقعاً فقط یک رویا بود.”

جدای از جهانگردی، یکی از موضوعات اصلی کتاب های کلاریس، البته لباس است. هس می‌گوید که تحقیقات گسترده‌ای را انجام می‌دهد تا گروه‌های کلاریس را با دیدگاه مد هر مکان تنظیم کند. به عنوان مثال، تمام ظاهر Pasta Disaster (که قافیه زمانی است که هس، استرالیایی، آن را می گوید) تحت تأثیر خلاقیت های طراحان افسانه ای ایتالیایی بود.

  نقد و بررسی: Ahsoka Tano (جنگ ستارگان: Ahsoka) - مجموعه یکپارچهسازی با سیستمعامل

کار از فاجعه ماکارونی | منبع: کلاریس موش

اما هس می‌خواهد بچه‌ها از این کتاب‌ها یاد بگیرند که مد و زنانگی مترادف با سبکسری نیستند. او همچنین می‌خواهد حس فرار و فانتزی را در خود بگنجاند و در عین حال بزرگی انتظاراتی را که جامعه از کودکان قائل است کاهش دهد.

این دنیای مارول بسیار بزرگی است و من هم همه اینها را دوست دارم. (اما) من فکر می کنم کارهایی که مردم می توانند انجام دهند بسیار خارق العاده شده اند. و من به چیز بسیار ساده‌ای فکر می‌کنم: مهربان بودن… در واقع فکر می‌کنم این چیزی است که می‌تواند تأثیر زیادی بر دیگر بچه‌ها داشته باشد.»

بنابراین هفت کتاب و شش سال بعد، هس با تمام وجود در کلاریس پیش می رود.

هشتمین ماجراجویی کلاریس در حال حاضر در دست ساخت است، و در حالی که هس نمی تواند جزئیات را در مراحل اولیه فاش کند، او تصریح کرد که این کتاب بازگشتی به ریشه های او در شهر نورها خواهد بود: “من متوجه شدم که او هر کتابی را سفر می کرد. او “موش شیک در پاریس” است، بنابراین احتمالاً باید برای مدتی در پاریس شیک باشد.

انبوهی از لباس های افسانه ای | منبع: کلاریس موش

با در نظر گرفتن واکنش عمومی به کلاریس به عنوان یک فشارسنج موفقیت، می توان با اطمینان گفت که هس موفق است. و برای والدین و افراد تحصیلکرده شیک، ممکن است کمی از دنیای فرار موش بلند و فروتن لذت ببرند:

“The پاک ، این کتاب پرفروش ترین کتاب من در بین تمام کتاب هایم است. و من دارم، مطمئن نیستم چند کتاب دارم، فکر می‌کنم حدود 30 کتاب است.» “و حتی در پاریس، زمانی که ما برای اولین بار کتاب را امضا کردیم، زنان زیادی بودند که برای امضای کتاب آمده بودند… آنها می گفتند، “می توانی لطفا این را برای کلارا امضا کنی؟” و من می گفتم: “و کلارا چند سال دارد؟” آنها می گویند: «نه، من هستم. »

منبع: https://thetoyinsider.com/claris-the-chicest-mouse-in-paris/