این وانت تحویل پیتزا TMNT همراه با لانچر پیتزا عرضه می شود

Teenage Mutant Ninja Turtles Mutant Mayhem ممکن است تابستان امسال موفقیت بزرگی داشته باشد، اما ضرب و شتم TMNT به این زودی ها از بین نمی رود! Heroes in the Shell یک مجوز بسیار محبوب برای طرفداران کودک و بزرگسال باقی مانده است که از جمع آوری اسباب بازی های مبتنی بر فرنچایز لذت می برند. یکی از جدیدترین اسباب‌بازی‌های TMNT وانت پیتزا Fire Delivery وانت شرکت Playmates Toys است.

پیتزا Fire Delivery Fan که برای کودکان 4 سال به بالا توصیه می شود، سلاح مخفی لاک پشت ها در مبارزه با سوپرفلای و ارتش شرورش است. ون همانطور که در فیلم دیده می شود طراحی شده است، دقیقاً تا رنگ های سبز و زرد و پیتزای دستی در کنار. هنگامی که برای اولین بار بسته را باز می کنید، تعداد انگشت شماری از قطعات شل برای مونتاژ وجود دارد، بنابراین نظارت بزرگسالان برای کودکان خردسال مفید خواهد بود. مکانیسم پخت پیتزا نیز به سه باتری AA نیاز دارد (شامل نمی‌شود)، بنابراین بزرگسالان می‌توانند آنها را قبل از بازی تنظیم کنند.

جعبه دارای یک برگه برچسب حاوی بیش از 30 برچسب است. هر کسی یک نقطه مشخص روی کامیون یا روی پیتزا دارد، اما اگر بچه‌ها احساس خلاقیت می‌کنند، می‌توانند راه خود را با قرار دادن بروند. برچسب‌ها جزئیات کامیون را حتی بیشتر می‌کنند و چیزهایی مانند چراغ‌های جلو و پلاکی که روی آن نوشته شده «XTRA CHZ» را اضافه می‌کنند.

ون تحویل پیتزا فایر از جلو و عقب باز می‌شود و فضای کافی برای قرار گرفتن هر چهار لاک‌پشت (به‌علاوه Splinter) در داخل دارد. با این حال، ارقام جدا از ون فروخته می شود. بچه‌ها می‌توانند لئوناردو، دوناتلو، میکل آنژ، رافائل، اسپلینتر، راک‌استدی، بی‌باپ، سوپرفلای و چرم‌هد را در سایر مجموعه‌های اسباب‌بازی‌های Playmates جمع‌آوری کنند.

  35 اسباب بازی و هدیه برای یک سبد عید پاک روشن و شاد

بهترین ویژگی این اسباب بازی لانچر پیتزا آن است. به سادگی تکه بزرگ پیتزا را در بالای ون فشار دهید و لانچر از درب کناری خارج می شود. هر یک از لاک پشت ها می توانند روی صندلی داغ بنشینند و تا هشت پیتزا را از پرتابگر موتوری شلیک کنند که از سه باتری AA استفاده می کند (شامل نمی شود). پیتزاها با سرعت بسیار بالایی شلیک می کنند و حتی می توان زاویه هدف گیری پرتابگر را تنظیم کرد تا افراد بد را از فاصله دورتر پایین بیاورند. با این حال، بچه ها باید مراقب باشند که پرتابگر را طوری نشانه نگیرند که یک نفر پای در چشم آنها بیفتد!

با پیتزا Fire Delivery Van، بچه‌ها می‌توانند به لاک‌پشت‌ها کمک کنند تا عدالت را برقرار کنند… و پیتزا به موقع تضمین می‌شود!


لاک پشت های نینجا MUTANT MUTANT MAYHEM PIZZA FIRE VAN

این ون از جلو و عقب باز می شود و می تواند چهار لاک پشت و Splinter (فروش جداگانه) را در خود جای دهد. بچه‌ها می‌توانند پرتاب‌کننده پیتزا کشویی را فعال کنند، که حداکثر هشت پیتزا کوچک را شلیک می‌کند.

هم اکنون خریداری کنید

Toy Insider در برنامه های وابسته شرکت می کند که ممکن است هنگام خرید از طریق پیوندهای زیر برای سایت درآمد ایجاد کند.منبع: https://thetoyinsider.com/tmnt-mutant-mayhem-pizza-fire-van-review/