این مجموعه ساختمانی پلی موبیل دیزنی به شیرینی عسل است

“هر روزی که با تو سپری کنم روز مورد علاقه من است.” البته، وینی پو در مورد بهترین دوستش کریستوفر رابین صحبت می کرد، اما فکر می کنم او میتوانست در مورد 1.2.3 هم صحبت کردم. مجموعه بازی Disney Winnie and Piglet’s Tree House از Playmobil.

همه کوچولوهای 18 ماهه و بالاتر برای داشتن بهترین روز باید این کار را انجام دهند: جعبه را باز کنید! ست بازی به راحتی با کمک یک بزرگسال برای انگشتان کوچک جمع می شود و تعداد قطعات مناسبی دارد. این مجموعه شامل فیگورهای وینی پو و خوکچه، یک خانه درختی با در متحرک، گل های پلاگین و سایر لوازم گرم است.

اگر شما از آن دسته والدینی هستید که هر بار که اسباب‌بازی دیگری به خانه شما می‌آورند، می‌گویند «اوه، زحمت بکش»، این یکی ارزش افزودن دارد. به اندازه‌ای کوچک است که پس از اتمام زمان بازی، می‌تواند به‌خوبی در قفسه جا شود. این به اندازه کافی زیبا است که حتی آنهایی که لقب «مادران غمگین و بژ» دارند، بخواهند آن را با افتخار به نمایش بگذارند. این فقط کمی از جادوی دیزنی را به اتاق‌های بازی بچه‌ها اضافه می‌کند، و من دوست دارم که وینی پو را به روشی مناسب با سن و بدون صفحه نمایش به کودک نوپایم معرفی کند.

اوه ddd عزیز، این مجموعه قابل استفاده است! | منبع: Playmobil

من همچنین این واقعیت را دوست دارم که ذهن بچه ها را به حرکت در می آورد. بچه ها از مهارت های حرکتی ظریف خود برای مرتب ، لوازم جانبی از طریق دهانه های شکل در بالای درخت و خلاقیت خود برای تصور سناریوهای مختلف بازی برای خرس و بچه خوک استفاده می کنند. آنها می توانند شکل های درخت را تاب دهند، شاخه ها را بچرخانند تا صداها را بشنوند و (مورد علاقه پو) پشت میز بنشینند و عسل بخورند.

  با Pickleball Blast در اتاق نشیمن خود Pickleball بازی کنید

این مجموعه از پلاستیک با کیفیت ساخته شده است، بنابراین حتی با افزایش سن کودکان، می توانند جادوی چوب صد هکتاری را زنده نگه دارند. حتی اگر کوچولوی شما کمی انرژی Tigger داشته باشد، می توان گفت که این مجموعه دوام خواهد داشت.

همه چیز ممکن است کوچک باشد، اما به مفیدترین شکل ممکن!


PLAYMOBIL 1.2.3. دیزنی: خانه درختی وینی و پیگل

بچه ها می توانند مهارت های حرکتی ظریف خود را با قرار دادن فیگورها و اشیا، چرخاندن و حرکت دادن عناصر درخت و تاب، و همچنین باز و بسته ، در و کاشت گل در این مجموعه ساختمانی الهام گرفته از وینی پو تمرین کنند. اقلام را در دهانه‌های بالای درخت مرتب کنید و تماشا کنید که به بیرون می‌لغزند تا…منبع: https://thetoyinsider.com/123-disney-winnie-piglets-treehouse-review/