این قهرمانان اکشن را به هر مجموعه انیمه ای می آورند

چند مورد جدید به خط محبوب قهرمانان انیمیشن از Bandai Namco Toys & Collectibles America اضافه شده است. باور کن!

این فیگورهای اکشن آماده بازی هستند! بچه‌های ۴ سال به بالا می‌توانند بسیاری از شخصیت‌های جدید انیمیشن مورد علاقه‌شان را جمع‌آوری کنند، بازی کنند و نمایش دهند ناروتو، وان پیس، بلیچ، و جوجوتسو کایزن.

هر بسته دارای طرح های الهام گرفته از کارتونی است. | منبع: Bandai Namco Toys & Collectibles America

فیگورهای 6.5 اینچی دارای 20 نقطه بیان هستند تا بچه ها بتوانند با دشمنان مبارزه کنند یا آنها را در قفسه ها قرار دهند. هر فیگور همچنین در بسته بندی الهام گرفته از مانگای ژاپنی ارائه می شود که می تواند به عنوان ویترین مورد استفاده قرار گیرد. فیگورها با دو مجموعه اضافی دست قابل تعویض و لوازم جانبی سرگرم‌کننده که بچه‌ها می‌توانند از این سری تشخیص دهند ارائه می‌شوند.

نسخه های اخیر شامل Brook’s است یک تکهجیرایا از ناروتو، ایچیگو سفید سفید کننده، و ساتورو گوجو از جوجوتسو کایزن.

بروک که با نام سلطان روح نیز شناخته می شود، با شلوار گلدار و روسری زرد دور گردنش نشان داده شده است. این مجسمه همراه با گیتار کوسه اش می آید. دیگر یک تکه قهرمانان انیمه ارقام موجود عبارتند از: Shanks، Tony Tony Chopper، Trafalgar Law، و غیره. بچه‌ها می‌توانند قدرت و قدرت نینجا جیرایا را با نشان دادن این فیگور با گوی آبی رنگی راسنگان نشان دهند. ایچیگو سفید آماده نبرد است و با یک شمشیر بلند می آید. جادوگر Satoru Gojo انگشتانش را روی هم می‌زند (مواظب خلأ نامحدود باشید!) اما کودکان می‌توانند دست‌های خود را با حالت‌های دیگر عوض کنند.

این فیگورها هم برای بازی و هم برای نمایش عالی هستند و گزینه ها و فرصت های زیادی را برای بازی های تخیلی به کودکان می دهند. آنها همچنین مقرون به صرفه هستند، بنابراین بچه ها می توانند روی افزایش مجموعه قهرمانان انیمه مورد علاقه خود کار کنند، زیرا چهره های بیشتری به خط اضافه می شود.

  CANBOTS "East Coast Legends" توسط CZEE13


قهرمانان انیمیشن

این اکشن فیگورهای 6.5 اینچی دارای شخصیت های انیمیشنی از عناوینی مانند ناروتو و وان پیس هستند. هر فیگور دارای 20 نقطه بیان است و در بسته بندی الهام گرفته از مانگا ارائه می شود.

هم اکنون خریداری کنید

Toy Insider در برنامه های وابسته شرکت می کند که ممکن است هنگام خرید از طریق پیوندهای زیر برای سایت درآمد ایجاد کند.منبع: https://thetoyinsider.com/anime-heroes-review-2/