این عروسک آریل آوازخوان زمان حمام را نسیم می کند

برای تفریح ​​آماده شوید – زیر دریا!

یکی از پرنسس های مورد علاقه ما دیزنی در اوایل امسال در سینماها سر و صدا کرد و ما از او سیر نمی شویم. Disney The Little Mermaid Under the Sea در حال کاوش آریل از JAKKS Pacific یک عروسک تعاملی است که به عنوان یک اسباب بازی آبی نیز عمل می کند.

این عروسک که برای سنین 3 سال به بالا طراحی شده است، از فیلم 2023 الهام گرفته شده است پری دریایی کوچکو ظاهر، مدل و موهای جدید آریل همانطور که در فیلم دیده می شود را نشان می دهد.

آریل آواز می خواند و وقتی در آب قرار می گیرد روشن می شود. | منبع: JAKKS Pacific

در حالی که پری دریایی های کوچک و پری دریایی ها می توانند با عروسک در استخر یا ساحل در تابستان بازی کنند، عروسک همچنین در تمام طول سال سرگرمی مناسبی برای حمام ، است.

عروسک صحبت می کند، آواز می خواند و دمش حتی در داخل و خارج آب روشن می شود. او وسایل و ابزارهای زیادی دارد، از جمله “دنگ هاپر”، صدف دریایی و چهار طلسم که بچه ها می توانند به موهای عروسک بچسبانند. وقتی بچه‌ها لوازم جانبی را در دستش می‌گذارند، عروسک «بخشی از دنیای تو» را می‌خواند و عباراتی زیبا می‌گوید: «من عاشق جستجوی گنج‌هایی در زیر دریا هستم.» آیا دوست دارید به من بپیوندید؟ ?

این عروسک حدود 15 اینچ قد دارد و باله های درخشانی در انتهای دمش دارد، بنابراین برای دست های کوچک زیبا و بزرگ است. همچنین در آب شناور می شود تا والدین نگران نباشند که بچه ها سعی کنند در زیر آب شیرجه بزنند. و بهترین بخش این است که وقتی بچه ها بازی با آن را تمام کردند، والدین می توانند عروسک را خشک کنند (موهای او حتی کاملا مجعد خشک می شوند!) تا دوباره و دوباره از او استفاده کنند.

  این کتاب های شیک کودکانه، مهربانی را مد می کنند

Disney The Little Mermaid Under the Sea Exploring Ariel از JAKKS Pacific یک گزینه عالی برای هر کسی است که به دنبال ارزش بازی طولانی مدت است. بچه ها ماه ها از آواز خواندن با آریل لذت خواهند برد!


دیزنی پری دریایی کوچک در زیر دریا در حال کاوش در آریل

این عروسک آریل می تواند صحبت کند و آهنگ “Part of Your World” را در حالی که دمش روشن می شود بخواند. این شامل قلاب، صدف دریایی و گیره مو است. کودکان می توانند با عروسک در داخل یا خارج از آب بازی کنند.

هم اکنون خریداری کنید

Toy Insider در برنامه های وابسته شرکت می کند که ممکن است هنگام خرید از طریق پیوندهای زیر برای سایت درآمد ایجاد کند.منبع: https://thetoyinsider.com/under-the-sea-exploring-ariel-review/