این خانه عروسکی ویکتوریایی از PlanToys یک رویا است

خانه های عروسکی یکی از نمادین ترین اسباب بازی های تمام دوران هستند که برای کودکان در هر سنی شادی می آورند. خانه عروسک ویکتوریایی PlanToys بخشی از این سنت است.

خانه عروسک ویکتوریایی دارای سه طبقه است که شامل اتاق زیر شیروانی می‌شود، که هر طبقه با پانل‌های باز و قاب‌های واقع‌گرایانه قابل دسترسی است که بیرون می‌کشند تا فضای داخلی را نمایان کنند. این خانه عروسکی که برای کودکان 3 سال به بالا طراحی شده است، می تواند با مبلمان سازگار از PlanToys که در مقیاس 1:12 ساخته شده است، شخصی سازی شود. علاوه بر این، این خانه عروسکی به طور پایدار در تایلند از چوب لاستیکی بدون مواد شیمیایی، چسب بدون فرمالدئید، رنگدانه های آلی و رنگ های مبتنی بر آب ساخته شده است.

PlanToys از سال 1981 اسباب‌بازی‌هایی بادوام می‌سازد که رشد کودکان را افزایش می‌دهد و خانه عروسک ویکتوریایی محبوب‌ترین خانه این شرکت است. خانه عروسک این توانایی را دارد که به کودکان اجازه دهد خلاقیت، تخیل، ارتباط، هماهنگی و مهارت های عاطفی خود را توسعه دهند. کودکان به لطف بازی مدرن و بدون برق خانه عروسک خاطرات فراموش نشدنی را خلق خواهند کرد. این اسباب بازی همچنین یک میراث خانوادگی منحصر به فرد خواهد بود که می تواند شخصی سازی شود تا سبک خانواده شما را منعکس کند و سپس به عنوان یک یادگاری ارزشمند به نسل های آینده منتقل شود.

خانه عروسک ویکتوریایی در سایت plantoys.com با قیمت 380 دلار موجود است.


  نقد و بررسی GI Joe Ranked Series Deluxe Metal Head

PLANTOYS VICTORIAN DOLL’S HOUSE

خانه عروسک ویکتوریایی دارای سه طبقه است که شامل اتاق زیر شیروانی می‌شود، که هر طبقه با پانل‌های باز و قاب‌های واقع‌گرایانه قابل دسترسی است که بیرون می‌کشند تا فضای داخلی را نمایان کنند. این خانه عروسکی که برای کودکان 3 سال به بالا طراحی شده است، می تواند با مبلمان سازگار از PlanToys که در مقیاس 1:12 ساخته شده است، شخصی سازی شود.منبع: https://thetoyinsider.com/plantoys-victorian-dollhouse-news/