این بازی جدید برای زبان آموزان جوان ذهن شما را *منفجر* خواهد کرد

اگرچه بازی کلاسیک Boggle چندین دهه است که وجود داشته است، اما ممکن است برای کودکان خردسال و سطح مهارت های شناختی آنها بسیار پیشرفته باشد. امروز، Boggle Jr. از Winning Moves Games این شکاف را برطرف می‌کند و راهی سرگرم‌کننده برای کار مخفیانه روی مهارت‌های آماده مدرسه است! Boggle Jr. یک ابزار واژگان فوق العاده برای کمک به زبان آموزان جوان برای کار بر روی واژگان و املا است.

Boggle Jr. به کودکان پیش دبستانی کمک می کند تا حروف را به کلمات تبدیل کنند و والدین از روش های بازی چندگانه لذت خواهند برد. ابتدا بازیکنان جوان می توانند روی کارت هایی که حاوی کلمات سه حرفی هستند تمرکز کنند. با قرار دادن کارت در نگهدارنده، کودک می تواند تصویر را ببیند. آنها می توانند به حروفی که تصویر را املا می کنند نگاه کنند و مکعب های حروفی را پیدا کنند که با تصویر مطابقت دارند. همانطور که پیشرفت می کنند، می توانند از فلپ برای پنهان ، کلمه (و حروفی که کلمه را املا می کنند) استفاده کنند. در مرحله بعد، کودک باید اصطلاحی را برای توصیف تصویر (یعنی ماشین یا شیر) به خاطر بیاورد.

این فرصت‌های آموزشی متنوعی را فراهم می‌کند، از جمله گفتن کلمه، تلاش برای تشخیص حروف و سپس مرتب ، حروف برای تشکیل کلمه. والدین می توانند بازی را نادیده بگیرند و از آن به عنوان یک ابزار آموزشی ساده برای کمک به کودک در شناسایی صداها و حروف استفاده کنند.

والدین می توانند پیشرفت فرزندشان را در حالی که به طور مستقل حروف را پیدا می کنند، در ترتیب صحیح برای تشکیل کلمه قرار می دهند و جنبه ای از بازی رقابتی را اضافه می کنند، تماشا کنند. سپس بازی می‌تواند با استفاده از کارت‌های چهار حرفی دوباره پیشرفت کند تا روی مهارت‌های شناختی پیچیده‌تر کار کند. بعداً، مراقبان می‌توانند از مکعب‌های حروف به‌طور مستقل استفاده کنند، کلمه‌ای را صدا بزنند و ببینند کودک چقدر سریع می‌تواند حروف را پیدا کند تا کلمه را تشکیل دهد – یک مسابقه املایی سرگرم‌کننده و بصری!

  Outright Games بازی ویدیویی جدید "PJ Masks" را راه اندازی کرد

پس از پایان بازی، می توانید همه چیز را به طور مرتب در جعبه گالینگور ذخیره کنید و ذخیره و بازیابی آن را پس از بازی آسان می کند. با این حال، والدین ممکن است بخواهند تاس های حرفی را در یک کیسه کوچک قابل حمل قرار دهند تا با خود ببرند. بروید و بچه ها را سرگرم و یاد بگیرید. به عنوان مثال، کودکان می توانند قالبی بچرخانند و سپس باید شیئی را در رستوران پیدا کنند که با آن حرف شروع می شود (حرف T را بچرخانید و سپس به میز رستورانی که در آن نشسته اند اشاره کنید!). همچنین یک بازی سرگرم کننده برای بازی در سفرهای جاده ای به عنوان مکمل بازی iSpy است.

به طور کلی، کودکانی که از یادگیری سرگرم کننده برخوردار هستند، احتمالاً آموخته های خود را حفظ می کنند، و بوگل جونیور راه های زیادی را برای آنها ارائه می دهد تا در حین سرگرمی یاد بگیرند!


BOGGLE JR

دو بازی تطبیقی ​​مختلف، مهارت‌های خواندن و حافظه را تشویق می‌کنند. در Match It/Spell It، کودکان به تصویر و کلمه نگاه می کنند، سپس آنها را املا می کنند. در Cover It، بچه ها از کلمه سپر برای املای کلمات از حافظه استفاده می کنند.


منبع: https://thetoyinsider.com/boggle-jr-game-review/