این باربی پاپ آپ تبدیل دقیقا همان چیزی است که رویاهای *صورتی* از آن ساخته شده است

این بهترین روز زندگی من است!

پس از انتشار باربی: فیلم این تابستان قطعا دنیای باربی است و ما برای آن اینجا هستیم. باربی پاپ آپ قابل تبدیل با جاکلیدی موزیکال از Sunny Days Entertainment تعدادی ظاهر را ارائه می دهد که طرفداران باربی می شناسند و دوست دارند، از جمله صورتی بسیار و حتی بیشتر.

باربی پاپ آپ کانورتیبل که برای کودکان 3 سال به بالا طراحی شده است، اساساً نسخه‌ای در اندازه واقعی از کانورتیبل صورتی کوچک مورد علاقه ما است و اکنون بچه‌های زندگی شما می‌توانند در کانورتیبل باربی خودشان سوار شوند (همه ما این آرزو را داشته‌ایم. ، مگه نه ؟). چه آنها بخواهند در اتاق خود بنشینند یا به ساحل بروند، هر باربی، کن یا آلن از این اسباب بازی لذت می برد و برای همه باربی های عجیب و غریب آنها نیز فضای زیادی وجود دارد.

منبع: Sunny Days Entertainment

نصب این ماشین کاملا صورتی آسان است: فقط جعبه را باز کرده و ماشین باز می شود. چند میله برای جلوگیری از افتادن ماشین و وویلا قرار داده شده است! آماده رفتن است. وقتی بازی بچه‌ها تمام می‌شود، ماشین به راحتی در جعبه برای ذخیره‌سازی جمع می‌شود – یک امتیاز اضافی برای والدین.

دو باربی آویزان از شیشه ها دیده می شوند و حتی روی پلاک خودرو نیز “باربی” وجود دارد. بچه ها می توانند از ورودی عقب وارد ماشین شوند و سرشان را از بالا بیرون بیاورند، درست مانند یک کانورتیبل واقعی! این خودرو حدود 2 فوت ارتفاع و 4 فوت طول دارد، بنابراین کودکان نوپا حتی می توانند داخل آن بایستند.

  بچه‌ها می‌توانند به شخصیت‌های مورد علاقه‌شان تبدیل شوند و لباس‌های بیکینی را در «باب اسفنجی» کشف کنند.

برای نگهداری به راحتی تا می شود. | منبع: Sunny Days Entertainment

جاکلیدی موزیکال تمام جلوه‌های صوتی مورد نیاز کودکان برای ماجراجویی را فراهم می‌کند. بچه ها می توانند بوق بزنند، دور موتور را بچرخانند و حتی صحبت های باربی را بشنوند!

باربی پاپ آپ قابل تبدیل با جاکلیدی موزیکال از Sunny Days Entertainment برای بازی‌های بی پایان ایده‌آل است و به تخیلات کودکان اجازه می‌دهد وحشی شوند.


BARBIE POP UP قابل تبدیل با کلید موزیکال

با این چادر پاپ آپ قابل تبدیل به طول 4 فوت که دارای برگردان های الهام گرفته از باربی است، به بازی فعال و تخیلی بپردازید. همراه با جاکلیدی با افکت ها و عبارات صوتی باربی است.

هم اکنون خریداری کنید

Toy Insider در برنامه های وابسته شرکت می کند که ممکن است هنگام خرید از طریق پیوندهای زیر برای سایت درآمد ایجاد کند.منبع: https://thetoyinsider.com/barbie-pop-up-convertible-review/