“ایستگاه اسکی Astro Boy” نصب تعطیلات توسط LCX x ToyQube

همانطور که ممکن است دیده باشید، فروشگاه بزرگ هنگ کنگ LCX با ToyQube همکاری کرده است تا جادو را به ارمغان بیاورد. اوسامو تزوکا قهرمان انیمه نمادین برای خریداران تعطیلات با همه‌جانبه پسرفضایی ایستگاه اسکی نصب تا سال جدید (1.1.24) در حال انجام است. ToyQube به مجموعه‌داران این امکان را می‌دهد که در یک سفر اسکی با مضمون کریسمس با قهرمان انیمه در حین آماده شدن، سوار آسانسور و تله‌کابین به سراشیبی بروند، ToyQube مجموعه اسباب‌بازی‌های هنری Astro Boy خود را با حسادت به ارمغان می‌آورد. ایجاد فرصت های عکس و کلکسیون های منحصر به فرد.

واقع در سطح 3 فروشگاه LCX در ترمینال اقیانوس در شهر بندری مرکز خرید هنگ کنگ، پیست اسکی Astro Boy سه تجربه اصلی را ارائه می دهد. اول، مفهوم “فروشگاه تجهیزاتنقطه شروع ایده آلی است و بازدیدکنندگان را دعوت می کند تا چکمه های قرمز نمادین Astro Boy را امتحان کنند. جلسات عکاسی لذیذ با اسنوبردهای بزرگتر از حد معمول ادامه می یابد. تجهیزات زمستانی و کمد دیواری در اندازه کامل کپسول های تقویت کننده. سرگرمی با پسر غول پیکر Astro ادامه می یابد که مهارت های اسنوبورد خود را در یک محیط جشن و برفی نشان می دهد. در نهایت، بازدیدکنندگان می‌توانند با Astro Boy کنار هم بنشینند آسانسور. از سلفی گرفته تا عکس‌های دیجیتال رایگان تله کابین توریستی این تور با لوازم جانبی دیجیتالی سرگرم کننده و جشن که تیتر آن Astro Boy است، طرفداران را در قلب اکشن تعطیلات قرار می دهد. قرار دهید، چاپ کنید و بروید.

نصب LCX x ToyQube که عشق Astro Boy به ورزش را به نمایش می گذارد، همچنین ورزش های شهری را با منطقه اسکیت برد. یک مجسمه غول پیکر Astro Boy Hoodie که توسط هنرمند هنگ کنگی چینو لام طراحی شده است، از بازدیدکنندگان به این منطقه استقبال می کند که شامل یک رمپ اسکیت و نمایشگاه های شیک شده با مجسمه های ویژه Astro Boy و وسایل کلکسیونی است که برای رویداد تعطیلات ایجاد شده است.

  تقویم‌های خود را با رویدادهای جنگ ستارگان از مارس امپریال تا ۴ مه علامت‌گذاری کنید

برای تجربه و عکس ها بیایید و با اسباب بازی ها بروید؟ به نظر ما خوب است چندین فیگور جدید برای خرید در دسترس هستند، از جمله فیگور 36 اینچی Chino Lam Astro Boy Hoodie، Astro Boy Snowman Glitter و چراغ LED Astro Boy Snowman. چشمان تیزبین نیز متوجه چندین مجسمه و اشیای کلکسیونی می شوند که تا به حال ندیده اند.

بیشتر؟ برای مدت محدودی، LCX به خریدارانی که مبلغ مشخصی را برای دریافت پشتی چسب، درب بازکن بطری جاکلیدی، مجسمه رزین سه بعدی Manget و مورد علاقه ما، بالش گردن و اسباب‌بازی مخمل‌دار مسافرتی قابل تبدیل خرج می‌کنند، منحصراً یک هدیه Astro Boy ارائه می‌کند. من باید این حیوان عروسکی را بگیرم!

احتمالاً ناگفته نماند، اما اگر برای تعطیلات در هنگ کنگ هستید، پیست اسکی Astro Boy قطعاً باید در “فهرست” شما باشد.
(عکس ها: با اجازه LCX و ToyQube).

منبع: https://www.vinylpulse.com/2023/12/astro-boy-ski-station-holiday-installation-by-lcx-x-toyqube.html