اکنون کودکان می‌توانند با آجرهای لگو به خط بریل به زبان‌های جدید بازی کنند

آجرهای بریل لگو حتی به زبان های بیشتری در دسترس هستند! لگو آجرهای بریل خود را در ماه آگوست راه اندازی کرد، مجموعه ای که یادگیری خط بریل به زبان انگلیسی و فرانسوی را در دسترس تر می کند. اکنون کودکان می توانند با مجموعه ها به زبان های آلمانی، اسپانیایی و ایتالیایی بازی کنند.

مارتین آبل ویلیامسون، رئیس اتحادیه جهانی نابینایان، می‌گوید: «برای کودکان نابینا و کم‌بینا – و در این مورد، بزرگسالان – اگر بتوانند سفر یادگیری خط بریل خود را با افرادی که بیشتر دوستشان دارند به اشتراک بگذارند، تفاوت دارد. برای جامعه نابینایان، خط بریل فقط سواد خواندن نیست، بلکه دسترسی ما به استقلال و گنجاندن در این جهان است، و در دسترس قرار دادن آجرهای بریل لگو برای عموم مردم گام بزرگی است تا اطمینان حاصل شود که کودکان بیشتری تمایل به یادگیری دارند. در وهله اول خط بریل

این مجموعه شامل 287 آجر در پنج رنگ می باشد. | منبع: LEGO

مجموعه آجر بریل لگو دارای 287 آجر و دو صفحه پایه است که کاملاً با سایر مجموعه های لگو سازگار است. بلوک های روی این آجرها مطابق با اعداد و حروف سیستم بریل چیده شده اند و نسخه چاپ شده نماد یا حرف زیر بلوک ها قرار دارد. این مجموعه همچنین در بسته بندی بریل برجسته عرضه می شود.

آجرهای بریل لگو به صورت آنلاین در سایت lego.com در دسترس هستند. وب سایت LEGO همچنین دارای فعالیت هایی است که به کودکان کمک می کند مهارت های مورد نیاز برای یادگیری خط بریل را توسعه دهند، از جمله مجموعه های ساختمانی و سنگ، کاغذ، قیچی.

منبع: https://thetoyinsider.com/lego-braille-bricks-new-languages-news/

  با Penn & Teller Magic Lab VR استاد توهم شوید