المو و دوستانش همچنان دروس فصل 54 «خیابان کنجد» را به اشتراک خواهند گذاشت

خیابان کنجد بازگشته است المو و همه دوستانش در مجموع 35 قسمت از ماه آینده باز می گردند. فصل 54 از همان الگوی فصل های قبلی پیروی می کند و مهارت های جدید را به بچه ها آموزش می دهد و مهارت های قدیمی را تازه می کند.

خیابان کنجد هدف آن جشن گرفتن دوستی، تنوع و اجتماع است. این مجموعه شامل داستان هایی از تعلق است و به کودکان می آموزد که چگونه اعتماد به نفس داشته باشند و با همسایگان خود ارتباط برقرار کنند.

در فصل جدید، چندین قسمت به موضوعات و داستان هایی می پردازد که بینندگان جوان می توانند از آنها یاد بگیرند و با آنها ارتباط برقرار کنند. قسمت‌های برجسته شامل «مفتخر به نام من» است که در 23 نوامبر پخش می‌شود، که در مورد احساسات، خشم و اعتماد به نفس برای ابراز وجود صحبت می‌کند. در این اپیزود، روزیتا زمانی که مربی بسکتبالش نام او را کوتاه می‌کند ناامید می‌شود و دوستانش به او کمک می‌کنند تا شجاعت پیدا کند و به مربی‌اش بگوید که می‌خواهد او را رزیتا صدا کنند، زیرا او به نامش افتخار می‌کند.

گروور و دوستانش در فصل جدید بسی کلمن را کشف خواهند کرد. | منبع: کارگاه سیسمونی/زک هیمن

المو در «زبان اشاره ABC’S» که در 11 آوریل پخش می‌شود، یاد می‌گیرد که زبان اشاره الفبای دارد. المو روز الفبا را با خواندن آهنگ ABC جشن می گیرد در حالی که دوستش ماتیس، یک شخصیت ناشنوا، آهنگ را با استفاده از زبان اشاره آمریکایی امضا می کند. اپیزود دیگر، “Brave Bessie by Brave Gabrielle”، گابریل را دنبال می کند که او میزبان برنامه ای درباره بسی کلمن، اولین زن آفریقایی آمریکایی و بومی آمریکایی است که شجاعت یادگیری پرواز با هواپیما را پیدا کرد. این قسمت در تاریخ 23 می منتشر خواهد شد.

  درب های دیزنی حتی رنگارنگ تر هستند

قسمت‌های دیگر فصل جدید عبارتند از: «روز آهنگ خیابان کنجد»، اولین نمایش در 18 ژانویه، که در آن میا آهنگ‌های سرگرم‌کننده کودکانه را به زبان اسپانیایی می‌خواند، و «Tamir Learns Tagalog»، پخش در 16 مه. که در آن ستاره‌های تامیر صحبت ، تاگالوگ را یاد می‌گیرند. با هنرمند مورد علاقه خود در کتاب های مصور و باعث می شود که او در جامعه احساس استقبال کند.

کودکان همچنین می توانند اهمیت تعطیلات و جشن های فرهنگی مختلف مانند سال نو قمری و شبات را بیاموزند و درک کنند. المو و تانگو در پخش سالانه «فندق شکن: ستاره المو و تانگو» در تاریخ 2 دسامبر برای بحث درباره هدیه دوستی بازخواهند گشت.

کوئینتا برانسون در فصل 54 حضور خواهد داشت. | منبع: کارگاه سیسمونی/زک هیمن

در فصل جدید چندین فرد مشهور و مهمان ویژه حضور خواهند داشت که هر کدام به Elmo و دوستانش کمک می کنند تا به روش های جدیدی یاد بگیرند. آریانا دبوز، کوئینتا برانسون، برندی کارلیل، دن لوی، کال پن و یوجین کوردرو از جمله افرادی هستند که به شخصیت ها و کودکان در این فیلم خواهند پیوست. خیابان کنجد برای بخش‌ها، آهنگ‌ها و داستان‌های خیابانی.

علاوه بر این، Elmo، Tango، Cookie Monster و Oscar the Grouch همسایه را ، خواهند کرد تا در ویژگی‌های خاص بدون اسکریپت به دیگران کمک کنند. THE خیابان کنجد این تیم به همراه دوستان مشهورشان ادی جکسون، سانی اندرسون و جاسمین راث به جامعه بازمی گردند و راه حل های سرگرم کننده ای برای مشکلات رایج پیدا می کنند. به شخصیت ها در سفر خود بپیوندید تا پیوندهای اجتماعی ایجاد کنند!

بچه‌ها و خانواده‌هایی که عاشق هیولای کوکی هستند، می‌توانند از ۹ نوامبر هر پنجشنبه قسمت‌های جدید را در Max تماشا کنند. این فصل همچنین برای پخش در PBS Kids در دسترس خواهد بود.

  جدیدترین تریلر «فیلم بزرگ بچه کوسه» در اینجا منتشر شده است


منبع: https://thetoyinsider.com/sesame-street-season-54-news/