الف در قفسه کریسمس امسال به ساحل می رود

آیا جن ها مایو دارند؟ آیا می توان اسکله را به عنوان سرزمین عجایب زمستانی در نظر گرفت؟ آیا کریسمس سفید بیش از حد ارزیابی می شود؟ به لطف همکاری بین Beaches Resorts و The Elf on the Shelf، خانواده ها به زودی می توانند نظر خود را در مورد این مسائل بسیار بحث برانگیز و موارد دیگر بیان کنند.

این مشارکت اقامت‌های مضمونی را در چندین استراحتگاه کلاس جهانی در دریای کارائیب ارائه می‌کند و عناصر بسیار جذابی دارد. به عنوان مثال، یک قرعه کشی مطمئناً هم والدین را که از سرما اجتناب می کنند و هم کودکانی که هوس شادی تعطیلات می کنند راضی می کند. مسابقات تعطیلات Beaches Resorts و The Elf on the Shelf که تا 30 دسامبر ادامه دارد، به خانواده ها فرصتی برای برنده شدن یک تعطیلات شش شبه در سواحل نگریل در جامائیکا یا سواحل ترکز و کایکوس، که شامل تعطیلات اضافی نیز می شود، می دهد. Elf on the Shelf قیمت ها و تجربیات.

الف های کودکان حتی از خدمات نوبت دهی بهره مند خواهند شد. | منبع: استراحتگاه های ساحلی

برای کسانی که نمی‌خواهند ریسک کنند، می‌توان این تعطیلات جن‌ها را نیز رزرو کرد: در سواحل کلاس جهانی کارائیب، بچه‌های کوچک تحت تأثیر تجربیاتی مانند سرویس نوبت دهی برای الف‌های خود (حمام آب) قرار می‌گیرند. ، شیرینی های شیر و مهتابی از جمله روش هایی هستند که الف ها را نوازش می کنند، همچنین مهمانی های ساحلی با تم تعطیلات با “آبشارهای جن” (هر معنایی که ممکن است باشد)، کارائوکه کریسمس و موارد دیگر.

و بدون روحیه سخاوت، تعطیلات نخواهد بود. بنابراین، خانواده‌هایی که در جشن‌های The Elf on the Shelf شرکت می‌کنند، می‌توانند از بنیاد غیرانتفاعی Sandals حمایت کنند، که برای ارائه اسباب‌بازی به کودکان در کارائیب کار می‌کند. امسال، مهمانان همچنین می توانند با تهیه کارت های تبریک برای توزیع بین کودکان محلی، به «یاران کوچک ساحلی» تبدیل شوند.

  فروشگاه مواد غذایی ALDI سری اسباب بازی های خود را دریافت کنید

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه شرکت در مسابقه، رزرو اقامت و لذت بردن از کریسمس ساحلی واقعی، به وب سایت Beaches Resorts مراجعه کنید.

منبع: https://thetoyinsider.com/the-elf-on-the-shelf-beaches-resorts/