اعتماد به نفس کودکان با داشبورد تعاملی جت پایلوت افزایش می یابد

آیا آماده‌اید به تخیل خود اجازه دهید وحشی شود؟ استقبال خوبی شد! داشبورد تعاملی Melissa & Doug Jet Pilot دارای چراغ‌ها، دکمه‌ها، سوئیچ‌ها و صداها است تا کودکان را در ماجراجویی‌های شبیه‌سازی شده هواپیما درگیر کند!

با باز ، جعبه، هوانوردان جوان داشبورد کابین خلبان چوبی را می بینند. نیازی به کتابچه راهنمای مونتاژ نیست: تنها مونتاژی که این اسباب بازی به آن نیاز دارد این است که روی شیشه جلوی دو طرفه ای که افق را نشان می دهد، بچسبد! بنابراین کودکان می توانند در کمتر از چند دقیقه به پیاده روی بروند!

بزرگسالان وقتی متوجه می‌شوند که وقتی خلبان‌های کوچکشان دکمه مقصد را می‌چرخانند، «سلام» را به شش زبان مختلف (انگلیسی، ماندارین، فرانسوی، هندی، اسپانیایی و عربی) می‌شنوند و وقتی رادیو را فشار می‌دهند، خوشحال خواهند شد. آنها موسیقی را از کشورهایی مانند ایالات متحده، چین، فرانسه، هند، آمریکای جنوبی و آفریقا خواهند شنید.

جت‌ست‌ترهای جوان می‌توانند آن را با دریچه گاز چهار حالته به پرواز درآورند که صداهای موتور را منتشر می‌کند و سرعت نقشه اسکرول را تنظیم می‌کند. وقتی بچه‌ها چرخ را می‌چرخانند، یک هواپیمای کوچک را روی صفحه اسکرول حرکت می‌دهند! بچه‌ها همچنین وقتی دکمه‌ای را برای ضبط پیام و پخش آن با تغییر صدا نگه می‌دارند، بلند پرواز می‌کنند. جلوه های صوتی شامل تقویت توربو، حالت شب (همچنین رنگ صفحه ها را تغییر می دهد!)، کمربند ایمنی، گزینه های آب و هوا، ارابه فرود و چرخش.

  اسباب بازی های شیرین برای روز ولنتاین در KATU پورتلند

برخی از ویژگی‌های جالب دیگر عبارتند از: کنترل صدا، صفحه‌های روشن، هدست بازی شبیه‌سازی‌شده، و چک‌لیست برخاست و فرود قابل استفاده مجدد. داشبورد به سه باتری AA نیاز دارد که شامل آن نمی شود. با این حال، برای کاهش تلاطم، اسباب بازی به طور خودکار پس از تقریباً 9 دقیقه عدم فعالیت خاموش می شود تا از تخلیه باتری جلوگیری شود.

در حالی که داشبورد خلبانی Melissa & Doug Jet به خودی خود سرگرم کننده است، برخی از دستورات بازی وجود دارد که به بچه ها اجازه می دهد وارد ماجراهای یادگیری متفاوتی شوند! برای مثال، آن‌ها می‌توانند ماجراجویی‌های هوایی خود را با خلق داستان‌های تخیلی درباره پرواز به سرزمین‌های دور، کاوش در مناطق جدید، یا نجات افراد گمشده و حیوانات خانگی خلق کنند. این فعالیت خلاقیت را تحریک می کند و به رشد مهارت های زبانی و روایی کمک می کند. از طرف دیگر، والدین می توانند مسیرهای پرواز را با استفاده از اسباب بازی ها یا نشانگرهای زمینی برای عبور از موانع خیالی برنامه ریزی کنند. این امر هماهنگی دست و چشم آنها را بهبود می بخشد و اصول اساسی آگاهی فضایی و حل مسئله را معرفی می کند.

به طور کلی، بچه‌ها می‌توانند با داشبورد خلبان Melissa & Doug Jet، زمان بازی خود را به ارتفاعات جدیدی برسانند.


داشبورد JET PILOT

هم اکنون خریداری کنید

پیشنهاد BLACK FRIDAY: 22 تا 27 نوامبر — 30٪ تخفیف در سراسر سایت در melissaanddoug.com. استثنائات استاندارد اعمال می‌شود (محل فروش/فروش، مبلمان، کارت‌های هدیه، بسته‌ها)

Toy Insider در برنامه های وابسته شرکت می کند که ممکن است هنگام خرید از طریق پیوندهای زیر برای سایت درآمد ایجاد کند.منبع: https://thetoyinsider.com/melissa-doug-jet-pilot-dashboard-review/