استعداد فرزندتان را با ویترین Chuck E Cheese و Zigazoo Star به نمایش بگذارید

اگر ستاره ای در حال ساخت دارید، وقت آن است که او بدرخشد! چاک ای پنیر و Zigazoo – یک پلتفرم رسانه اجتماعی که برای کودکان طراحی شده است – در حال راه اندازی ویترین تابستانی از ستاره ها برای همه رقصندگان جوان، خوانندگان و خلاقان است.

فرزندان شما می توانند خود را روی صفحه نمایش بزرگ ببینند! | منبع: Chuck E. Cheese

چاک ای. پنیر چندین چالش را در Zigazoo Kids برنامه در طول تابستان، و برندگان بر روی صفحه‌نمایش مرکز سرگرمی Chuck E. Cheese ظاهر می‌شوند، بنابراین بازیکنان بازی‌های آرکید و مهمان‌بازان می‌توانند کارهایشان را تماشا کنند. پنج برنده برای هر چالش انتخاب خواهند شد و برای هر ستاره در حال ظهور چیزی وجود خواهد داشت، از جمله رقص، آواز خواندن، ریمیکس با دی جی مونک و موارد دیگر.

بچه‌ها به سادگی وارد Zigazoo می‌شوند، چالش‌های مختلف Chuck E. Cheese را مرور می‌کنند، یکی را انتخاب می‌کنند که با آن احساس راحتی می‌کنند و پست می‌کنند! Zigazoo بستری برای ارتباط کودکان در محیطی امن و مثبت است.

برندگان علاوه بر اولین نمایش خود در صفحه بزرگ با Chuck E. Cheese، یک Summer Fun Pass دریافت خواهند کرد. این کارت‌ها به بچه‌های برنده دو ماه سرگرمی نامحدود در فروشگاه‌های Chuck E. Cheese، به‌علاوه تخفیف ویژه و هدیه‌های انحصاری برای دارندگان گذرنامه می‌دهد.

Star Showcase در 22 سپتامبر به پایان می رسد. برای اطلاعات بیشتر به سایت chuckecheese.com مراجعه کنید!

منبع: https://thetoyinsider.com/chuck-e-cheese-zigazoo-showcase-news/

  12 جوکر، DC Multiverse، Voltron، NECA، MOTU، Warhammer، Ninja Scroll، Berserk و موارد دیگر!