از روزهای برفی کودکان با مجموعه تیم های خورشیدی زمستانی Target بهترین استفاده را ببرید

زمستان همه چیز در مورد گذراندن وقت در بیرون با فعالیت های سرگرم کننده مانند مبارزه با گلوله برفی، سورتمه سواری یا حتی ساختن یک آدم برفی است. خانواده ها می توانند روزهای برفی خود را با جدیدترین مجموعه Target ارتقا دهند: Winter Sun Squad.

برند تابستانی Target، Sun Squad، با همتای آب و هوایی خود، Winter Sun Squad، خود را برای فصل سرد آماده می کند. مجموعه زمستانی شامل 14 محصول با مضمون برف است که برای ایجاد بهترین روز برفی تا کنون طراحی شده اند!

آیا به دنبال شروع یک مبارزه با گلوله برفی هستید؟ بچه‌ها می‌توانند با ساختن قلعه‌ها با استاد آجری و مجموعه ۷ تکه Build a Snow Castle، برای نبرد آماده شوند. هنگامی که نیروهای دفاعی تقویت شدند، جنگجویان کوچک می توانند مهمات را با Snowball Maker بسازند و آن را با Snowball Sling Shot یا Snowball Blaster پرتاب کنند.

  Fwoosh Toys – کمپین NAKED NINJA

پایین آمدن از دامنه های برفی بازی کودکانه با این طیف از لوله های برفی بادی خواهد بود. هر محصول دارای دسته هایی با چسبندگی آسان، قطر بزرگ برای نشستن راحت و رنگ های سرگرم کننده است که روی برف برجسته می شود. خانواده‌ها می‌توانند مجموعه‌های زمستانی بادی خود را با سرسره بسیار طولانی که می‌تواند دو نفر را در خود جای دهد و تا 440 پوند پشتیبانی می‌کند، گسترش دهند.

اعضای خلاق خانواده می توانند با کیت 12 تکه Snow Art Dye رنگ های هنری به باغ خود اضافه کنند. بچه ها می توانند از هشت بسته رنگ و چهار بطری برای ایجاد طرح ها و نقش های رنگارنگ در برف استفاده کنند. یک روز برفی بدون مجموعه 13 تکه Build a Snow Friend، که شامل همه چیزهایی است که بچه ها برای آرایش دوستان برفی جدید خود نیاز دارند، کامل نمی شود.

خانواده ها می توانند با مجموعه Winter Sun Squad Target که اکنون در target.com/sunsquad موجود است، از برف و یکدیگر لذت ببرند.

منبع: https://thetoyinsider.com/target-winter-sun-squad-collection-launch/