آموزش حرفه ای زبان انگلیسی موسسه مهاجرتی آموزشی مرکز آموزش زبان انگلیسی | zabannew

آموزش حرفه ای زبان انگلیسی موسسه مهاجرتی آموزشی مرکز آموزش زبان انگلیسی | zabannew

همچنین تمرین با 2000 سوال گرامری به شما امکان می‌دهد تا به تدریج به دانش گرامری خود را افزایش داده و نیز نقاط ضعف خود را در مباحث گرامری این لینک شناسایی کنید. گرامر داخل این اپلیکیشن کاملا طبقه‌بندی شده و به راحتی در دسترس است. قسمتی نیز برای جستجو تعبیه شده است تا بتوانید به راحتی گرامر مورد نظرتان را از داخل این نرم‌افزار پیدا کنید.

  • می‌توانید در این اپلیکیشن واژه موردنظر خود را به همراه معنا در فلش‌کارتی وارد کرده و برای مرور به سراغ آن بروید.
  • این نرم‌افزارها برای سیستم‌عامل‌های اندروید و ویندوز و آی او اس و انواع سیستم‌عامل‌های دیگر موجودند و می‌توانید آن‌ها را دانلود و استفاده کنید.
  • سطح دروس گرامری که در این اپلیکیشن آموزش داده می‌شود برای زبان‌آموزان تمامی سطوح مبتدی تا پیشرفته مناسب است.
  • البته این به معنای زیر پا گذاشتن اصول اساسی یادگیری زبان، مثل استمرار و… نیست.

پرداخت هایی که از طریق سایت یا پشتیبانی صورت بگیرند با امنیت و تضمین کامل هستند. به این معنا که در صورت کنسل شدن یک کلاس یا بروز مشکلی برای زبان آموز و استاد، امکان انتقال مبلغ به کیف پول کاربر وجود دارد. در این حالت شما میتوانید با یک استاد مشابه به روند یادگیری خود ادامه دهید یا درخواست رجوع مبلغ را داشته باشید. مهارت خواندن مهارتی است که در زمینه کاری و تحصیلی بسیار کارآمد خواهد بود. آیلتس توسط دانشگاه کمبریج طراحی شده و در مراکز بسیاری در سرتاسر دنیا برگزار می شود. آیلتس نیز در شهرهای بزرگ ایران مانند تهران و مشهد و اصفهان و شیراز برگزار می شود.

  اسباب بازی های بزرگ در فضای باز در Great Day Live

آموزش مهارت های زبان انگلیسی

در این آزمون سوالاتی با تیپ‌های مختلفی مثل پر کردن جای خالی، مرتب کردن جمله، پیدا کردن اشتباه، چهارگزینه‌ای و… از شما پرسیده می‌شود که می‌تواند کمک شایانی به سنجش مهارت گرامری شما کند. نرم‌افزار Wordup یکی از بهترین نرم‌افزارهای موجود برای یادگیری لغات زبان انگلیسی است. برخلاف دیگر اپلیکیشن‌ها، Wordup صرفا یک لایتنر و یا یک لیست لغت برای یادگیری کلمات انگلیسی نیست و خیلی فراتر از آن چیزی است که می‌توانید تصور کنید. این نوع اپلیکیشن‌های تعامل‌محور، این امکان را برای شما فراهم می‌کنند تا از طریق ارتباط گرفتن با افراد، زبان انگلیسی خود را تقویت کنید. البته این نوع اپلیکیشن‌ها بیشتر برای افرادی مناسب است که زبان انگلیسی را به صورت پایه‌ای تا حدی آموزش دیده اند و حالا نیاز به تقویت زبان انگلیسی خود دارند. اولین نکته در یادگیری سریع زبان انگلیسی داشتن هدف و اعتماد به خودتان است.

آموزش تدریس زبان انگلیسی به روش دستوری

یکی از دلایل اهمیت یادگیری زبان انگلیسی گسترش ارتباطات برون مرزی در مقیاس جزئی و بین مردم عادی است. فرض کنید در اینستاگرام هستید، فقط چند کلیک با فردی در آن‌سوی دنیا، برای برقراری ارتباط فاصله دارید و می‌توانید با آن‌ها درباره‌ی هر موضوعی صحبت کنید؛ فقط باید ساختار زبانی لازم را برای شروع گفت‌وگو داشته باشید. در این دوره از کتاب‌های Tune in در سه جلد و مجموعه Pardisan Crash Course استفاده می‌شود که توسط بهترین اساتید مجموعه ما تهیه شده است. البته دقت داشته باشید افرادی که قصد یادگیری زبان در حد مکالمات روزمره را دارند می‌توانند این دوره را انتخاب کنند.

  پیش‌سفارش Hasbro: Star Wars به ​​زودی منتشر می‌شود

چگونه لیسنینگ باعث تقویت اسپیکینگ می‌شود؟

این سایت موقعیت‌های آموزشی آنلاین و شبیه سازی شده‌ای دارد و به زبان آموزان اجازه می‌دهد حس و حال یک کلاس واقعی را تجربه کنند. Fluenz می‌خواهد زبان انگلیسی را به‌گونه‌ای آموزش دهد که زبان آموزان به‌راحتی و بدون استرس مکالمه کنند و در موقعیت‌های مختلف از عهده خودشان برآیند. فلش کارت‌ها، بازی‌ها و درس‌های ویدئویی موجود در این سایت آموزش را برای کاربران سرگرم کننده می‌کند.