«آشپز کوچک» درست در زمان تعطیلات به نیکلودئون بازخواهد گشت

آشپز کوچولو برگشت! نمایش سرآشپز کوچولو، سریال نیکلودئون با بازی سرآشپز 6.5 اینچی، این ماه برای فصل دوم بازخواهد گشت. فصل 2 شامل 22 قسمت نیم ساعته است که در آن سرآشپز دستور العمل های گیاهی جدیدی می پزد و با مهمانان مشهور وقت می گذراند.

می‌توانید به سرآشپز در خانه کنده درختش در پارامونت+ بپیوندید و او را تماشا کنید که چای آماده می‌کند، با ترسش از بریدن پیاز روبرو می‌شود و سعی می‌کند جادو کند. فصل جدید با دو برنامه ویژه تعطیلات آغاز خواهد شد و اولین بار در پلتفرم های پیش دبستانی نیک در ایالات متحده آغاز می شود.

«Fwendsgiving» که در 20 نوامبر پخش می‌شود، سرآشپز را دنبال می‌کند که وقتی طوفان برفی در می‌آید، برای دوستانش غذای دوستانه آماده می‌کند! در این قسمت مهمان ویژه جکی تون نیز حضور دارد.

در «Tiny Chef’s Marvelous Mish Mesh Special» که در 4 دسامبر پخش می شود، سرآشپز میزبان جشنی از سنت های مختلف تعطیلات است. کریستن بل، مایم بیالیک، کیرا کوسارین، یانگ دیلن، بابانوئل و آوریل مور برای تفریح ​​در تعطیلات به هم می پیوندند. سرآشپز کوکی های مخصوص خود را می پزد و یکی را برای بابانوئل ذخیره می کند، اما به زودی متوجه می شود که فراموش کرده است برای بابانوئل دعوت نامه بفرستد! شما و بچه‌هایتان می‌توانید دنبال کنید تا ببینید با گوینده آلن کامینگ چه اتفاقی می‌افتد.

می‌توانید فصل اول را در Paramount+ پخش کنید تا سرآشپز، دوستان مشهور و دوست پسرش را تماشا کنید که چالش‌هایی را انجام می‌دهند و از دوستی در آشپزخانه کوچکش لذت می‌برند. در فصل 1 روپاول به عنوان گوینده با حضور جاش گاد، لیزا کوشی و غیره حضور دارد.

  Koko توسط Coarse - وینیل پالس

منبع: https://thetoyinsider.com/tiny-chef-will-return-to-nickelodeon-just-in-time-for-the-holidays/