آشا و ستاره به Toniebox می آیند

حالا که بچه ها بالاخره روزاس را در حین تماشای دیزنی ملاقات کردند آرزو ،، آنها نمی خواهند داستان تمام شود! تونیز داستان آشا را با یک مجسمه جدید تونی به نمایندگی از آشا و دوستش ستاره ادامه می دهد.

Tonies که برای کودکان 3 سال به بالا طراحی شده اند، فیگورهای کلکسیونی هستند که برخی از شخصیت های مورد علاقه بچه ها را از فیلم ها، برنامه های تلویزیونی و داستان های دیگر مورد علاقه آنها به نمایش می گذارند. وقتی بچه‌ها Tonies را روی Toniebox قرار می‌دهند، می‌توانند به آهنگ‌ها و داستان‌های صوتی گوش دهند که آن‌ها را از صفحه نمایش‌شان جدا می‌کند و آنها را درگیر یک داستان خوب می‌کند!

THE آرزو ، تونی دارای دو آهنگ است: “I’m A Star”، آهنگی از فیلم و داستانی درباره اینکه آشا و استار چگونه روزاس را از دست پادشاه مگنیفیکو نجات می دهند. در مجموع، زمان اجرای Tonie کمی بیش از 40 دقیقه است، که برای زمان داستان قبل از خواب یا پایان دادن به یک روز طولانی بازی مناسب است!

دیگر تونی های دیزنی شامل داستان هایی از خانم و ولگرد، شگفت انگیزان، لیلو و استیچ، و بیشتر. حتی اگه صبر کنی آرزو ، برای پخش جریانی قبل از جمع شدن برای تماشا، بچه‌ها می‌توانند از داستان آشا به روشی جدید با Tonies لذت ببرند!منبع: https://thetoyinsider.com/disney-wish-tonies-launch/