آخرین تجربه Roblox جادوی موسیقی “Trolls Band Together” را به نمایش می گذارد

دنیای رنگارنگ و جادویی ترول ها راه خود را به سوی آن باز می کند روبلوکس!

با نزدیک شدن به تاریخ انتشار فصل بعدی Dreamworks Animation در فرنچایز موسیقی موفق، بچه‌ها می‌توانند زمان خود را با بازی «Livetopia Trolls Band Together Experience» بگذرانند. روبلوکس. این همکاری توسط Super League، ناشر تجربیات همه جانبه در پلتفرم های بازی متاورس، به ثمر نشست.

تجربه با پنج هفته هیجان بی وقفه شروع می شود. ابتدا، یک مهمانی انحصاری گوش دادن به ترول ها برگزار می شود که شامل سه آهنگ از فیلم، از جمله آهنگ اصلی جدید *NSYNC “Better Place”، اولین آهنگ گروه در بیش از 20 سال است. پس از آن، تجربه مینی دنیای Trolls Mount Rageous، در 20 اکتبر راه اندازی می شود و میزبانی از سواری ها و محتوای منحصر به فرد خواهد بود. کنسرت ATrolls BroZone تجربه ترول ها را در هفته 13 نوامبر به پایان می رساند. BroZone گروه پسر همه ستاره فیلم با صداپیشگی جاستین تیمبرلیک، تروی سیوان، اریک آندره، کید کودی و دیوید دیگز است.

در «Livetopia»، بازیکنان می‌توانند با ترول‌هایی مانند Poppy و Branch تعامل داشته باشند یا بخش با مضمون ترول نقشه را کشف کنند. کاراکترهای سه بعدی Trolls نیز در موارد دیگر ظاهر می شوند روبلوکس تجربیات، رسیدن به میلیون ها بازیکن دیگر. Super League از برنامه تبلیغاتی همهجانبه Roblox استفاده می کند و بیلبوردهای درون برنامه ای را فعال می کند تا بازیکنان را از طریق پورتال های مارک دار به دنیای با مارک ترول ها در Livetopia هدایت کند. علاوه بر این، انتظار می رود این ابتکار چندین یوتیوبر Roblox را ارائه دهد که محتوای برند هیجان انگیز ایجاد می کنند.

  ذهن بیش از ماده: سری کتاب‌های باب بزرگ سر به بچه‌ها کمک می‌کند تا اضطراب را کنترل کنند

“تجربه گروه Livetopia Trolls Band Together” اکنون آنلاین است روبلوکسو ترول ها دوباره جمع می شوند پیش نمایش در تاریخ 4 نوامبر و در سینماها در 17 نوامبر خواهد بود.


منبع: https://thetoyinsider.com/trolls-band-together-roblox-ecperience-news/