آخرین بازی Ravensburger’s عرشه سازی پر از قارچ های سرگرم کننده است (gi)

جدیدترین بازی Ravensburger به بچه ها اجازه می دهد برق را جدا کرده و در طبیعت غوطه ور شوند.

Mycelia که برای توئین ها طراحی شده است، یک بازی عرشه سازی کاملاً با تم قارچ است. برای برنده شدن در بازی، بچه ها باید قارچ ها و برگ های منحصر به فرد را جمع آوری کنند تا به پاک ، تخته از قطرات شبنم کمک کنند. با ناپدید شدن قطرات شبنم از روی تخته، بازیکنان آنها را به Sanctuary of Life اضافه می کنند. آثار هنری نشان داده شده در Mycelia واقعا خیره کننده است، با ابرهای پاستلی، آب شفاف، و شخصیت های قارچی بزرگتر از زندگی!

Chiara Bellavite، مدیر هنری Ravensburger توضیح می دهد: “هر تصویر از قارچ های واقعی الهام گرفته شده است و نام علمی قارچ را نیز در بر می گیرد.” «سبک هنری دنج، جادویی و گرم است، اما ما همچنین می‌خواستیم هر قارچ شخصیتی متمایز را برانگیزد که منعکس‌کننده ویژگی‌های زندگی واقعی قارچ یا کاربردهای رایج آن باشد. برخی از قارچ ها مرموز، برخی ماجراجو و برخی شاد هستند. مایکوفیل ها ممکن است “تخم مرغ های عید پاک” آموزشی را در پشت تصاویر تشخیص دهند، مانند Lycoperdon perlatum که در واقع هاگ ها را هنگام لمس متورم می کند.

کودکان می توانند میسلیا را به صورت گروهی یا به تنهایی بازی کنند. اگر آنها تصمیم بگیرند به تنهایی وارد جنگل شوند، باید با گویدیون، روح قارچ روبرو شوند. این بازی تقریباً 45 دقیقه طول می کشد که برای یک شب لذت بخش عالی است.

  Talkin' Toys: تصویر جدید برند "مرتبط".

منبع: https://thetoyinsider.com/ravensburgers-new-mushroom-themed-game-looks-so-fungi/