آثار هنری و داستان‌های پشت صحنه را در «هنر درون بیرون ۲» کشف کنید

در انتظار اکران در تئاتر داخل بیرون 2طرفداران دیزنی و پیکسار می توانند نگاهی به جلد آن بیاندازند هنر طرف مقابل 2، کتاب جدیدی که شامل تصاویر و نگاه های پشت صحنه به فیلم جدید انیمیشن است. طرفداران همچنین می توانند پیش نمایش یک مجله با موضوع Inside Out را مشاهده کنند. احساس احساس: مجله احساس هدایت شده.

ذیل وارونه اولین بار در 14 ژوئن در سینماها شروع می شود و رایلی را دنبال می کند که احساسات و احساسات جدیدی را که در نوجوانی به وجود می آید را بررسی می کند. هنر از Inside Out 2 و مجله هدایت شده در 7 می در دسترس خواهد بود.

هنر توسعه و داستان های مربوط به ایجاد Inside Out 2 را کشف کنید! | منبع: کتاب تواریخ

هنر طرف مقابل 2 افزودنی جدیدی به مجموعه‌های Art Of Chronicle Books است که داستان‌ها، مصاحبه‌ها و تصاویر عمیقی از فیلم‌های دیزنی و پیکسار ارائه می‌دهد. این کتاب خلق فیلم جدید را پوشش می‌دهد و بینشی درباره نحوه ساخت فیلم ارائه می‌کند. خوانندگان تصاویر توسعه، طراحی شخصیت ها، اسکریپت های رنگی و استوری بردهای مورد استفاده در فرآیند خلاقیت را پیدا خواهند کرد. داخل بیرون 2.

همچنین شامل مقدمه‌ای از کارگردان Inside Out 2، کلسی مان، پیش‌گفتار پیت داکتر، و مشارکت‌های کتبی از طراح تولید، جیسون دیمر، هنرمند شخصیت Deanna Marsigliese، رهبر داستان، لوئیز اسمیت، و موارد دیگر است.

شخصیت‌های Inside Out 2 نویسندگان را در برخورد با احساسات مختلف راهنمایی می‌کنند. | منبع: کتاب تواریخ

احساس احساس: مجله احساس هدایت شده برای کودکان، نوجوانان یا بزرگسالانی که نیاز به کمکی برای مستندسازی افکار و احساسات خود دارند، بسیار مناسب است. مجله Daily Mood Tracker Journal شامل اعلان‌ها و تصاویری است که به شما کمک می‌کند آنچه را که در داخل است مستند کنید: شخصیت‌های داخل بیرون 2 همچنین در روزنامه ظاهر می شود. نویسندگان می توانند اهداف خود را تعیین کنند و خود را بازتاب دهند، زیرا این مجله راهنمایی در مورد روش های اثبات شده ذهن آگاهی و ردیابی خلق و خوی ارائه می دهد.

  بچه‌ها اکنون می‌توانند «گاراژ Shaq» را در YouTube و Tubi تماشا کنند

این کتاب‌ها برای طرفداران دیزنی و پیکسار در تمام سنین، به‌ویژه کسانی که می‌خواهند درباره احساسات خود بیشتر بدانند، عالی هستند.

هر دو کتاب امروز برای پیش خرید موجود است. تا آنجا، وارونه برای پخش در دیزنی + موجود است!


هنر داخلی 2

داستان فیلم Inside Out 2 را کشف کنید. خوانندگان تصاویر، تابلوهای داستانی، اسکریپت های رنگی، طراحی شخصیت ها، جزئیات پشت صحنه، و مصاحبه های اختصاصی با تیم خلاق را در کتاب خواهند یافت.احساسات: یک مجله احساس هدایت شده

بچه‌ها می‌توانند با راهنمایی شخصیت‌های Inside Out 2 درباره افکار و احساسات خود بنویسند. مجله مصور شامل اعلان‌ها و فضایی برای نویسندگان است تا خودشان را بیان کنند.منبع: https://thetoyinsider.com/the-art-of-inside-out-2-book-news/